(067) 551-25-31
(094) 928-63-59
(044) 383-93-59
з 09:00 до 18:00*

Ваш кошик:

товар | 0,00 грн

Як працюють повітродувки і пилосос Oleo-Mac?

Посадка, посів, прибирання, полив, добриво, покіс, збір врожаю, обрізка і так далі і так далі: в селі, як і в саду, робота ніколи не закінчується. У багатьох з цих садових робіт повітродувка дійсно є дуже ефективним помічником, навіть у версії з повітродувкою з вакуумом, можливо, з подрібнювачем. Давайте дізнаємося в цьому керівництві, як підтримувати повітродувку, щоб вона працювала довгий час.

Як працюють повітродувки і пилосос
Як працює повітродувка? Повітродувка є садівництво інструмент, який, в залежності від його потужності, створює струмінь повітря певної швидкості і потужності, з яким - наприклад - видалити і пальові листя, косити трави, невеликі обрізки останки, сміття; збирати оливки і фундук, що впали на землю; чисті і сухі покриття для підлоги на відкритому повітрі.

Повітродувка може бути електричної, бензинової, як новий ручної нагнітач BV 250 від Oleo-Mac, або з живленням від акумулятора, як нагнітач BVi 60.

Як працює листової пилосос? Лист вакуум поєднує в собі функцію повітродувки з тим з аспіратора і, можливо, подрібнювач. Наприклад, з BV 250 від Oleo-Mac у вас є повітряний струмінь від 12 м³ / хв до 70 м / сек. Крім того, завдяки стандартному ножа для подрібнення з 4 лезами вам просто потрібно встановити спеціальний комплект, що складається з всмоктувальної трубки і збірного мішка об'ємом 36 л, щоб перетворити його в пилосос, за допомогою якого ви не тільки пилососите і подрібнює листя, а й гілочки, кора, шматочки картону і т. д.

Таким чином, за допомогою подрібнювача з вентилятором-аспіратор ви значно зменшите обсяг відходів - зелених і інших - які необхідно утилізувати. Крім того, рослинні залишки подрібнюють, щоб підготувати до компостування, щоб протягом декількох місяців отримати відмінне органічне добриво для саду та городу.

Виняткова легкість, ергономічність, телескопічна S-подібна трубка: подивіться це відео, в якому узагальнено всі особливості нової повітродувки BV 250 від Oleo-Mac.

Як проводити обслуговування бензинового нагнітача
Тепер давайте подивимося, як проводити основні операції з поточного обслуговування бензонагнетателя. Для позачергового обслуговування і перевірки наших моделей в кінці сезону або, принаймні, кожні 2 роки ми рекомендуємо вам звертатися в торгові точки і сервісні центри Oleo-Mac.

Перед роботою з повітродувкою почекайте, поки двигун не вимкнеться і не охолоне, і завжди надягайте робочі рукавички.

Спочатку перевірте повітряний фільтр: для його очищення просто постукайте їм по поверхні або, при необхідності, проведіть пензлем або продуйте (обережно) стисненим повітрям. Очищення - це операція, яку необхідно виконувати часто, наприклад, після використання повітродувки, замість цього міняйте повітряний фільтр, якщо він забитий або пошкоджений (або в будь-якому випадку приблизно кожні 6 місяців).

Що стосується паливного фільтра всередині бака, перевіряйте його періодично і, по крайней мере, один раз на рік, замінюйте його в авторизованому сервісному центрі. Покладіться на сервісні центри Oleo-Mac в питаннях своєчасного обслуговування і використання тільки оригінальних запчастин.

На висоті двигуна регулярно очищайте ребра циліндра вентилятора щіткою або стисненим повітрям. Таким же чином перевірте чистоту свічки запалювання і перевірте зазор між електродами. Замінюйте його, якщо він зношений або є будь-які несправності, і, як правило, кожні 6 місяців.

До і після використання повітродувки зробіть загальний огляд машини: чи є поломки, ознаки зносу або витоку? Тримайте захисну решітку вентилятора завжди очистити від пилу, сміття і т.д. щоб двигун не перегрівався. У BV 250 захисна решітка вентилятора двигуна також служить кожухом для ножа подрібнювача: переконайтеся, що він не пошкоджений і функціонує нормально.

На додаток до того, що тільки що було сказано про технічне обслуговування повітродувки, якщо ви використовуєте вакуумний нагнітач, такий як BV 250:

Регулярно очищайте внутрішню частину равлики від бруду і сміття.

Переконайтеся, що лопаті вентилятора чисті і не мають пошкоджень.

Регулярно мийте збірний мішок.

Переконайтеся, що сумка не зламана і блискавки справні.

 

Як обслуговувати повітродувку акумулятора
Перед проведенням будь-якого обслуговування повітродувки виймайте акумулятор і скористайтеся можливістю, щоб переконатися, що він не пошкоджений у всіх його частинах, включаючи контакти з машиною. Потім, ось кроки, які необхідно виконати для поточного обслуговування повітродувки акумулятора:

Переконайтеся, що зовнішні частини повітродувки на місці.

Очистіть зовні сухою тканиною без використання води.

Берегти від листя, сміття і т. Д решітки забору охолоджуючого повітря.

Видаліть з рукояток всі сліди масла і мастила.

Як бачите, поточне обслуговування повітродувки акумулятора набагато простіше, ніж повітродувки з двигуном внутрішнього згоряння. Для позачергового обслуговування наших повітродувок ми рекомендуємо замість цього звернутися в найближчий сервісний центр Oleo-Mac.

У сімействі нагнітачів повітродувка на батарейках виділяється своєю практичністю: фактично, вам не потрібно звертатися з паливом для дозаправки і вам не потрібна розетка поблизу. Але як довго ви зможете працювати в саду з повітродувкою? Про те, скільки можна працювати від акумулятора, читайте в нашій статті.